Par mums

Uzņēmums SIA „Kristāla Kurpīte” darbojas kopš 1997.gada sniedzot pakalpojumus jaunu ādas apavu, izstrādājumu izgatavošanā pēc individuāla pasūtījuma un apavu un citu ādas izstrādājumu remontā.

Vadītājs Andris Kackāns ir sava amata meistars jau vairāk kā 35 gadus un kvalificēts individuālā pasūtījuma apavu izgatavotājs. Ādas apavi ir Andra sirdsdarbs un aizraušanās un viņš var izgatavot ik vienu apavu pēc jūsu pasūtījuma.

Ar apaviem tiek apgādāti Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes un Rīgas kolektīvi.

Kad deju kopas apciemotas, ceļš uz Rēzekni nenogurdina. Esmu priecīgs, ka vedu darbu, ka esmu enerģijas pilns. To man dod dejotāji, un tai jāieplūst apavos, kas taps. /A.Kačkāns./

Dziesmu un deju svētku laikā darbnīcā darbs norit kā bišu stropā, bet arī ārpus svētku laika tiek apauti ar kurpēm, zābakiem un pastalām, tautas deju kolektīvi, kori, folkloras kopas, ansambļi, kas vēlas papildināt savu Tautas tērpu, etnogrāfisko tērpu vai seno laiku tērpu ar ādas apaviem un citiem izstrādājumiem.

Mūsu produkciju raksturo 100 % roku darbs, kuru veic kvalificēti kurpnieki. Apavi un izstrādājumi tiek izgatavoti saglabājot dekoratīvi lietišķās mākslas tendences un tradīciju.

Piedāvājumā ir Ādas izstrādājumi – Arheoloģiskie zābaki, Sieviešu un vīriešu tautu deju kurpes un zābaki, dažādāku krāsu pastalas, jostas, rotaslietu kastītes, plecu un jostas somas, maciņi, suvenīru pastalas un ādas.

Krāsu gamma ir plaša. Iespēja izgatavot apavus sarkanā, melnā, gaiši brūnā, tumši brūnā un klasiskā krāsā, kā arī citās krāsās, kas izriet no pieejamā ādas krāsu klāsta. Visi apavi ir no dabīgās ādas.

Mūsu izstrādājumi tiek realizēti tautas lietišķās mākslas salonos visā Latvijā. Kā arī piedalamies ar darbiem izstādēs, lietišķās mākslas gadatirgos un amatnieku tirdziņos Latvijā un kaimiņu valstīs.