Izmēri

Ja vēlaties iegādāties Ādas izstrādājumus un apavus, bet nav iespējas ierasties klātienē.

Kā nomērīt jostas garumu?

Lai zinātu, cik gara josta Jums ir nepieciešama, izmēriet savu vidukļa apkārtmēru. Ja paredzat, ka nēsāsiet jostu zemāk, tad mērāt šajā vietā. Vadoties pēc šī izmēra, mēs izgatavosim jums piemērotu jostu.

Kā noteikt pastalu izmēru?

Lai noteiktu savu izmēru, atbalstiet pēdas papēdi pret sienu/stenderi, palieciet zem savas pēdas lineālu un nomēriet attālumu līdz lielā pirksta galam. Balstoties uz šo mērījumu, izgatavosim jums nepieciešamo izmēru, jau pie izgatavošanas pieliekot nepieciešamo. Norādiet arī izmēru ikdienā apaviem.

Kā pasūtīt kurpes?

Nostājamies uz baltas papīra lapas, lai pēda ietilps lapā. Vertikāli turot zīmuli, apvelkam pēdas kontūru. Nomērām pēdas garumu no īkšķa, līdz papēdim cm. (Skatīt zīmējumu). Ar mērlenti nomērām pēdas apkārtmēru pie priekšējiem kauliņiem, pierakstam cm, kā rāda mērlente. Norādiet arī izmēru ikdienā apaviem. Vadoties no šiem mērījumiem, izgatavosim Jums piemērotus apavus.

Kā pasūtīt zābakus? Skatīt zīmējumu

Nostājamies uz baltas papīra lapas, lai pēda ietilps lapā. Vertikāli turot zīmuli, apvelkam pēdas kontūru. Nomērām pēdas kontūras garumu no īkšķa, līdz papēdim cm. Ar mērlenti nomērām pēdas priekšējo kauliņu apkārtmēru, pierakstam cm, kā rāda mērlente. Nomērām pacēluma apkārtmēru (apliekot mērlenti no pacēluma ap papēdi), uzrakstam mērlentes mērījumus cm. Nomērām kājas apakšstilba muskuļa (ikru) apkārtmēru apjomīgākajā vietā. cm. Norādiet arī izmēru ikdienā apaviem. Vadoties no šiem mērījumiem, izgatavosim Jums piemērotus apavus.

Ādas izstrādājumu kopšana.

Ādas izstrādājumus varat vienkārši notīrīt ar mitru lupatiņu un ziepēm (ziepjūdeni), bet stipri neberzējiet un neizmantojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus. Ļauj apžūt. Noklājiet ar bezkrāsaino apavu krēmu. Pēc krēma nožūšanas apavus nospodrina. Varat izmantot arī ādas apaviem paredzētos līdzekļus, lai koptu visa veida ādas izstrādājumus.