Pakalpojumi

1. Sieviešu kurpes – Melnas vai citas krāsas dabīgās ādas sieviešu kurpes, slēgtās, iekšpuses apdare gaiša oderādas. Aizdares iespējas vairākas siksniņa un sprādze vai cits variants, purngals noapaļots ar vai bez dekoratīvām kniedēm, gumijas zole. Pāris. Etnogrāfiskā tērpa aksesuārs, kā arī dejām un ikdienai gan iekštelpām, gan brīvai dabai.

2. Igauņu Sieviešu kurpes – Etnogrāfiskā tērpa aksesuārs, kā arī dejām un ikdienai gan iekštelpām, gan brīvai dabai. Melnas krāsas dabīgās ādas sieviešu kurpes, slēgtās, iekšpuses apdare gaiša oderādas, aizdare ar kurpju auklām, izteikts mēlītes pagarinājums ar rakstu, gumijas zole. Pāris.

3. Vīriešu kurpes – Melnas dabīgās ādas vīriešu kurpes, gumijas zole, iekšpuses apdare gaiša oderādas, aizdare ar kurpju auklām vai sprādzi, kurpju purngali apaļi. Pāris. Etnogrāfiskā tērpa aksesuārs, kā arī dejām un ikdienai gan iekštelpām, gan brīvai dabai.

4. Vīriešu zābaki – Dabīgās ādas garie vīriešu zābaki pie Etnogrāfiskā tērpa, kā arī dejām un ikdienai gan iekštelpām, gan brīvai dabai, gumijas zole. Pāris.

5. Sieviešu šņorzābaki – Dažādāku krāsu dabīgās ādasžņorzābaki, iekšpusē gaiša oderāda, aizdare ar kurpju auklām, gumijas zole. Etnogrāfiskā tērpa aksesuārs, kā arī dejām un ikdienai gan iekštelpām, gan brīvai dabai. Pāris.

6. Arheoloģiskie zābaki – Arheoloģiskie apavi sievietēm, vīriešiem, bērniem pie 12.gadsimta senā tērpa vai kā aksesuārs ikdienas gaitām. Dažādāku krāsu dabīgā āda, ādas vai gumijas zole, ādas auklas aizdarei. Pielietojums iekštelpām un brīvai dabai. Individuāli izmēri saskaņoti ar pasūtītāju.

7. Baroka laika kurpes muzejam – Izgatavojam Individuālus apavus pēc fotogrāfijām un skicēm.

8. Klasiskās Pastalas – Tautas dejām. Dabīgā āda, garas ādas auklas sasiešanai. Pāris. Individuāli izmēri saskaņoti ar pasūtītāju.

9. Krāsainas pastalas – Dažādu krāsu dabīgā āda, garas ādas auklas sasiešanai. Pāris.

10. Pastalas ar gumijas zoli – Dažādu krāsu dabīgā āda, garas ādas auklas sasiešanai, gumijas zole. Pāris.

11. Suvenīru pastalas – Atslēgu piekariņi, dāvana.

12. Jostas – Dažādāku krāsu jostas. Dekoratīvā šuve. Metāla sprādze. Izmēri saskaņoti ar pasūtītāju.

13. Somas pār plecu – Arheoloģiskās somas pie 12.gs.tērpa vai aksesuārs ikdienas gaitām. Izmēri S, M(A5 formāts), L (A4 formāts). Aizdare aukliņa vai kalta metāla poga.

14. Somas pie josts – Arheoloģiskās somas pie 12.gs.tērpa vai aksesuārs ikdienas gaitām. Aizdare aukliņa vai kalta metāla poga.

15. Suņu siksnas un pavadas – Āda, metāla furnitūra. Ar vai bez iestrādātu sintētisko lentu izturībai.

Pasūtījumu veikt pa
Tālruni: +371 29474998
E-pastu: